Doprava u nás je rýchla a ZADARMO! Ku každému nákupu nad 15 €. Akcia je časovo obmedzená

GUARANAPLUS Slovensko

Naša Guarana v tabletách je vyrábaná priamo v Brazílii, odkiaľ prekonáva vzdialenosť viac ako 11 000 kilometrov k nám do Európy. Tu je balená do našich originálnych balení, vďaka ktorým je nezameniteľným produktom na pultoch lekárni a rôznych špecializovaných obchodoch.

Originál už od roku 1945

Naša Guarana v tabletách je 100% prírodná, vyrábaná už od roku 1945 priamo v Brazílii. Tento rok sme dosiahli významné výročie, je to už 70 rokov čo sa tieto tablety vyrábajú v nezmenenej forme v pôvodnej receptúre a s tradičným spracovaním. Náš brazílsky výrobca vyrába a distribuje do celého sveta viac ako 8 miliónov balení.

V Českej republike od roku 2009

Príbeh našej Guarany z Brazílie začal v susednej Českej republike u bratoch Háblových. Práve ich snahou a úsilím dostať Guaranu z Brazílie sem k nám do Európy je GUARANAPLUS. Ich príbeh začal ešte v roku 2009 a vďaka ich práci je v Českej republike táto Guarana dostupná vo viac ako 300 špecializovaných obchodoch a v lekárňach po celej Českej republike.

Na Slovensku od roku 2013

U nás na Slovensku sú tieto tablety od roku 2013 a už od začiatku sa snažíme upevňovať pozíciu na trhu. Naše tablety dodávame do špecializovaných obchodoch po celom Slovensku.

Certifikované Úradom verejného zdravotníctva SR

CertifikovanéMáme súhlas Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a Certifikát o zdravotnej bezpečnosti.

Guarana nemá žiadne vedľajšie účinky, jej konzumovanie nie je návykové a je bezpečné. Naše dokumenty nájdete v časti Certifikáty.

 

Názory našich zákazníkov

Úprimne veríme, že pre vás bude naša Guarana oporou nielen v ťažkých chvíľach s potrebou maximálnej psychickej a fyzickej koncentrácie, ale aj počas dní pri voľnočasových aktivitách a relaxe. Názory našich zákazníkov si ceníme, prečítajte si čo o nás a našej Guarane povedali naši zákazníci v časti Skúsenosti zákazníkov.

Naša prezentácia na veľtrhu zdravia BIOSTYL

Môžete nás poznať aj z veľtrhov alebo televízie.


Hovorili o nás

AKCIA 3+1 a doručenie Slovenskou poštou len 1,99€, od   4,90 €  3,90 € za balenie OBJEDNAŤ

Facebook