Doprava u nás je rýchla a ZADARMO! Ku každému nákupu nad 15 €. Akcia je časovo obmedzená

Súťaž o 20 cien

Hráme o balenia našej Guarany – žrebujeme spolu 20 výhercov

GuaranaPlus.sk: Súťaž o 20 cienOdpovedz na našu súťažnú otázku, staň sa našim fanušíkom na facebooku a zdieľaj túto našu súťaž a si v hre! Hráme o naše 50-tabletové balenia Guarany, máme pre vás spolu až 20 balení v celkovej hodnote takmer 200 eur!

Odpovedz na súťažnú otázku

Čím je naša Guarana unikátna a aká je cena poštovného pri jej objednaní z tejto našej stránky?
a) unikátna nie je ničím a poštovné stojí od 6 eur
b) táto Guarana je ako každá iná, len má pekný obal, poštovné je 4,90 eur
c) naša Guarana je z čistej neextrahovanej Guarany, vďaka tomu sú jej účinky citeľnejšie a ako jediná dostupná Guarana v tabletách na Slovensku je vyrobená priamo v krajine pôvodu rastliny Guarana v Brazílii, poštovné je len od 2 eur

Staň sa našim fanušíkom

Na našom facebooku informujeme o aktuálnych novinkách a akciách a preto by ste na ňom nemali chýbať

Zdieľaj túto našu súťaž

Dajte šancu aj svojim priateľom a rodine dozvedieť sa o nás, našej Guarane a o tejto našej súťaži

Zdieľať

Vlož svoju e-mailovú adresu

Prostredníctvom e-mailu vás budeme kontaktovať v prípade výhry, preto zadajte platnú e-mailovú adresu


Táto súťaž už skončila

Ešte nepoznáte našu Guaranu?

Aktuálne máme extra zľavu 15% pre držiteľov ISIC kariet a AKCIU 3+1. Guaranu máme skladom u nás a naše zásielky odosielame denne. Aktuálne ceny a akcie s možnosťou objednania on-line na našej stránke nájdete vždy v časti Objednať.

Pravidlá súťaže: Súťaž trvá od 12.2.2014 do 30.4.2014. Pre platné zapojenie sa do súťaže musí súťažiaci odpovedať na súťažnú otázku, stať sa fanušíkom našej facebook stránky, zdieľať nás a zadať svoju platnú e-mailovú adresu. Ako overenie e-mailu vám príde potvrdzovací e-mail. Výhercov budeme žrebovať a následne ich budeme kontaktovať práve prostredníctvom zadaného e-mailu a to najneskôr do 14 dní od skončenia súťaže, čiže do 14. mája 2014. Výhry zasielame výhradne prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučené listové zásielky. Výhercov budeme e-mailom kontaktovať ohľadne adresy pre doručenie výhry. Zapojením sa do súťaže súhlasíte so zaradením e-mailu pre odber našich e-mailov o aktuálnych novinkách a našich prebiehajúcich akciách. Organizátor súťaže a zároveň odosielateľ e-mailov je prevádzkovateľ tejto stránky – spoločnosť Onikron s.r.o. a táto naša stránka www.GuaranaPlus.sk – oficiálne stránky zastúpenia produktu pre Slovenskú republiku. Každý náš e-mail vždy obsahuje možnosť odhlásenie sa od odberu našich e-mailov. Zároveň sa zaväzujeme neposkytnúť vaše údaje tretím stranám a nezverejníme ani mená alebo iné údaje výhercov, všetkých výhercov budeme kontaktovať výhradne prostredníctvom e-mailu. Ak máte akékoľvek otázky, prosíme kontaktujte nás.

Facebook